Skoč na obsah Skoč na menu
poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť

Vítame Vás na stránkach MG ART GALÉRIE


Vážení priatelia,

Súkromná galéria v Považskej Bystrici je tu pre všetkých obyvateľov mesta a jeho návštevníkov. Pripravovanými výstavami Vám chceme spríjemniť voľné chvíle, strávené v priestoroch našej galérie, pri prehliadke aktuálnych výstav slovenkého i zahraničného výtvarného umenia.

Na internetovej stránke našej galérie nájdete komplexné informácie o jej činnosti od jej založenia až po súčasné dianie. Dúfame, že sa pre Vás stanú zdrojom informácií o kultúrnom dianí v Považskej Bystrici, ku ktorému naša galéria prispieva a zároveň pozvánkou k návšteve výstav, ktoré pre Vás pripravujeme.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a stanete sa stálymi návšteníkmi našich podujatí.

Tešíme sa na Vašu návštevu

kolektív MG ART GALÉRIE

 

nájdete nás aj na Instagrame a FB - MGARTGALÉRIA -občianske združenie

 

!!!Priatelia aj touto cestou Vás chceme požiadať o pomoc aby ste zahlasovali za náš Participatívny - komunitný projekt pod názvom "Pozeraj, cíť a tvor", ktorý by sme chceli realizovať v našej Galérii. Na základe hodnotenia splnených kritérií sme na 2. mieste a práve vy môžete rozhodnúť o tom aby sme mohli získať financie pre výtvarne workshopy a dielne, ktoré sú zamerané na kreatívnu a rozvojovú činnosť pre deti a mládež aby sme im vedeli poskytnúť materiálne zabezpečenie :)

Ďakujeme za každý jeden hlas, ktorý by pomohol priblížiť mladým ľudom v Považskej Bystrici výtvarné umenie nielen zážitkovou formou, ale aj vlastnou tvorivou činnosťou :)!!!

tsk.sk

 

 
© 2008 MG ART galéria | info@mgartgaleria.sk | podmienky používania | kontaktný formulár | novinky