Skoč na obsah Skoč na menu
poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť

Vítame Vás na stránkach MG ART GALÉRIE


Vážení priatelia,

Súkromná galéria v Považskej Bystrici je tu pre všetkých obyvateľov mesta a jeho návštevníkov. Pripravovanými výstavami Vám chceme spríjemniť voľné chvíle, strávené v priestoroch našej galérie, pri prehliadke aktuálnych výstav slovenkého i zahraničného výtvarného umenia.

Na internetovej stránke našej galérie nájdete komplexné informácie o jej činnosti od jej založenia až po súčasné dianie. Dúfame, že sa pre Vás stanú zdrojom informácií o kultúrnom dianí v Považskej Bystrici, ku ktorému naša galéria prispieva a zároveň pozvánkou k návšteve výstav, ktoré pre Vás pripravujeme.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a stanete sa stálymi návšteníkmi našich podujatí.

Tešíme sa na Vašu návštevu

kolektív MG ART GALÉRIE

 

nájdete nás aj na Instagrame a FB - MGARTGALÉRIA -občianske združenie

 

ano darujte 2 % z dane ano

Vážení priatelia,
dovoľujeme si Vás požiadať o darovanie 2% z Vašej zaplatenej dane pre naše Občianske združenie MG ART GALÉRIA v Považskej Bystrici.

Občianske združenie MG ART GALÉRIA je organizácia, ktorej poslaním je zachovanie kultúrneho výtvarného dedičstva a jeho rozvoj najmä v regióne Stredné Považie.
Vďaka darovaným 2 % budeme môcť ďalej rozvíjať projekt „ Edukačná galéria“, ktorého zámerom je sprostredkovať žiakom a študentom v regióne Považská Bystrica zážitkové vyučovanie v priestoroch galérie. Sprístupniť deťom rôzne výtvarne aktivity a hravou formou im priblížiť krásy výtvarného umenia a rôzne farebné podoby, ktoré má.
Ďakujeme za Vašu pomoc.
Kolektív MG ART GALÉRIE

 
© 2008 MG ART galéria | info@mgartgaleria.sk | podmienky používania | kontaktný formulár | novinky